Sipariş Takibi :  

Teslimat ve İptal/İade Koşulları

Teslimat

www.antalyayazarkasa.com üzerinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmek için büyük çaba sarf etmekteyiz. Yaptığınız alışverişler, onayının sağlıklı olarak alınması halinde gönderim şartlarına göre 1 ile 7 iş günü içerisinde anlaşmalı olunan kargo firmaları tarafından ulaştırılır.

Hafta Sonu Siparişleri

Cumartesi, Pazar verilen siparişler. Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Cumartesi ve pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Stok Sorunları

Çoğunlukla stoklu çalışmaktayız. Yine de bazen yazılım olarak stok sorunları çıkabilmektedir. Stokta bulunmayan ürünlerin satışı gerçekleşirse ivedi olarak ürün tedarik ederek siparişinizi ilgili süre içerisinde tarafınıza ulaştırmaktayız.


Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız.

Hatalı / Eksik Siparişler

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde bizimle irtibata geçiniz.

Kargo Ücretleri

Ürün detaylarında kargo bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İade Şartları

- İade süresi kaç gün
Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) gün içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

- İade şartları nelerdir
İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir..

Ürünün faturası,
İade formu,
İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, aktivasyon kodu ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

İade gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaşmasından sonra 3 gün içerisinde işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 – 3 hafta içerisinde hesabınıza yansımaktadır.
 

- Ödeme Kaydedici Cihaz (Yazarkasa) siparişleri
Satın aldığınız cihaz malileştirildikten (kurulum yapıldıktan) sonra iptal veya iade mümkün değildir.

- Nasıl iade edeceğim?
Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi ürün iade formunu doldurarak tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. İade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen paket ile birlikte gelen iade formunu doldurarak ürünü gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. İadesi yapılacak olan ürünler, www.antalyayazarkasa.com 'un çalıştığı kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır. İade gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iade işlemi başlatılacaktır.