Sipariş Takibi :  


Kampanyalı Ürün

PROFİLO S900 ECR

Kargo Bedava
6499,00 TL 7199,00 TL

! 600,00 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava

Renkli ekran, kullanıcı dostu menü, temassız ödeme, bilgisayar ve mobil kullanım özellikleri sayesinde kapıda, masada, tezgahta hızlı ve güvenli ödeme yapılmasını sağlar. İster mobil, ister masaüstü Renkli ekran 16 banka ve 7 yemek kartı uygulamasıGaranti Koşulları

*E-ticaret sitemizde satışa sunulan tüm ürünler üretici ve ithalatçı firmaların garantisindedir.

*Garanti süreleri ürünlerin detayında belirtilen süre kadardır.

Arızalı ürünlerde izlenecek yol:

* Firmamıza bize ulaşın formlarıyla ürün ile ilgili teknik destek alabilirsiniz. Arızalı olduğuna karar verilen ürünleri en kısa sürede firmamıza kargo veya elden ulaştırmanız gerekmektedir. (Kargo ödemeleri müşterilerimiz tarafından karşılanacaktır.)

* Satın almış olduğunuz ürün arızalı ise 7 gün içerisinde faturası ile birlikte firmamıza ulaştırdığınız takdirde değişim yapılacaktır.

* Değiştirilecek ürünün herhangi bir aksesuarı veya ambalajı eksik olmaması gerekmektedir.

* Garanti süresi içinde arızalanan ürünler için izlenecek yol: Ürün firmamıza güvenli bir ambalaj ile ulaştırılacak ve eksiksiz teslim edilecektir. Teslim edilen ürünler için arıza takip formu düzenlenerek ve bu form ile teslimat gerçekleşecektir. Teslim alınan ürünler ilgili üretici firmaya veya yetkili teknik servise firmamız tarafından ulaştırılacaktır. Bu prosedür yaklaşık 7-15 iş gün arasında gerçekleşmektedir fakat azami servis süresi yasalar ile 30 iş günü olarak belirlenmiştir. 

Benzer Ürünler